Zapojte se do literárně-výtvarné soutěže "PÍŠE SE ROK 1989"!

24.10.2019

Ještě do konce října se může kdokoliv zapojit do literárně-výtvarné soutěže "PÍŠE SE ROK 1989", kterou vyhlásila frenštátská knihovny k 30. výročí sametové revoluce!

Každý, kdo se zapojí, získá památeční placku knihovny a nejlepší práce budou oceněny!

Název: Píše se rok 1989

Zachyťte rok 1989 ve Frenštátě p. R - den, měsíc nebo celý rok. Jak se žilo, co se dělo...řešilo.

Volné zpracování - vyprávění, fejeton, komiks, koláž, výtvarné zpracování...

Kategorie (bez rozdílu věku):

I. jednotlivci

II. kolektivy

Všechny práce budou zveřejněny (vystaveny) v Městské knihovně Frenštát p. R. Nejzajímavější příspěvek do soutěže, bude oceněn.

Odevzdávejte pouze v Městské knihovně ve Frenštátě p. R. (osobně, poštou, e-mailem). Každou práci je nutno označit: jméno+příjmení, kontakt (e-mail a telefon).

Vyhlášení soutěže 1. 9. 2019

Ukončení soutěže 31. 10. 2019

Výsledky budou vyhlášeny v druhé polovině listopadu 2019. Sledujte webové stránky a FB.

Úplné zadání soutěže najdete v článku Knihovna vyhlašuje soutěž "PÍŠE SE ROK 1989"