Aktuality

Vybírejte z tipů městské knihovny na zajímavé čtení. Tentokrát je ocení zejména fanoušci historických románů, sci-fi a fantasy, ale i humoru. Nechybí krásné knihy pro děti.

loni na podzim zavítal do Frenštátu pod Radhoštěm jeden z nejlepších slamerů v ČR Anatol Svahilec a právem předvedl, že je mistrem svého řemesla, respektive slova. Svým vystoupením pobavil přes 70 návštěvníků.

z důvodu povinné revize knihovního fondu a technické údržby bude frenštátská knihovna v termínu od 19. června do 9. července 2023 uzavřena pro veřejnost. V termínu uzavření nebude možné knihy půjčovat ani vystavovat rezervace. Možné bude pouze vrácení knih přes biblioschránku umístěnou před budovou Domu kultury.

zveme vás na další setkání do KLUBU SOVIČKY pro nejmenší návštěvníky knihovny! Jde o přátelské setkávání v knihovně pro děti do 4 let v doprovodu dospělé osoby nebo staršího sourozence.

Klub je určen pro všechny rodiče a děti, které upřednostňují vzdělávání v domácím prostředí nebo i pro ty, které domácí vzdělávání zajímá a chtěli by se dozvědět více informací přímo od rodin, které takto fungují.

upozorňujeme, že v květnu je IT PORADNA pro seniory pouze v pondělí 15. května od 13.00 - 15.00 hodin. Pro konzultaci je vhodné si rezervovat místo a přibližný čas.