Aktuality

Máte doma učebnice, na které nesedí vůbec žádné obaly? V tom případě si přijďte obalit své školní knihy k nám. Pomůžeme, poradíme, obalíme všechny rozměry a začínám už 23. srpna protože kdo je připraven, není překvapen :)

Dalším hostem "Rozhovorů z čajovny" Jaroslav Jindra je cestovatel, fotograf, kameraman, pilot a dobrodruh, jehož životní styl ho zavedl do různých koutů světa, kde také mnoho let žil. Zabývá se hlavně dokumentární a cestopisnou tvorbou. Vytvořil několik desítek dokumentárních filmů pro Českou televizi, mimo jiné také o Rallye Dakar.

Od června v knihovně najdete nové tvořivé kufříky. Pokud se chcete něčemu novému přiučit, lákají vás ruční práce, ale nevíte kde začít, rozhodně si nenechte tyhle kufříky ujít, obsahují totiž vše potřebné pro začátečníky.

Máme pro vás další velmi zajímavý a inspirativní rozhovor. Našim hostem byl ředitel Mezinárodního festivalu outdoorových filmů, cestovatel, sportovec a filmař Jiří Kráčalík.

službu ROZVOZ KNIH, která probíhala 2x týdne po Frenštátě p. R. a Trojanovicích a 1x týdně do Veřovic, Bordovic a Lichnova, můžete využít ještě do konce května 2021. Poté bude tato služba zrušena!