Aktuality

Myslíte si, že knihy, které mají na obálce srdce, jsou vždy o lásce a hledali byste je mezi dívčími a ženskými románky? Překvapivě mnoho jich ale najdete taky mezi thrillery a detektivkami.

Máte rádi ilustrace v knize? Ve většině knih pro dospělé je bohužel nenajdeme, pokud zrovna nevyjdou v nějaké speciální edici, avšak v poslední době můžeme vidět, že dochází k určité změně. Pokud knihy nejsou přímo ilustrované, mají alespoň mnohem propracovanější obálky a tím pádem se stávají pro čtenáře líbivější a zajímavější. A ruku na srdce,...

provoz knihovny se od pondělí 15. února 2021 zatím nijak nemění a fungujeme i nadále v režimu bezkontaktního výdejního okénka a rozvozu knih. Knihy je nutné vždy předem objednat na tel. 556 835 670 nebo na e-mailu knihovna@mufrenstat.cz.

Klub Sovičky je pravidelné přátelské setkávání, povídání a čtení pohádek, určené pro děti do 4 let věku a jejich rodiče, prarodiče, tety, strejdy, starší sourozence nebo kohokoliv, kdo se o nejmenší zrovna stará:)

knihovna nyní funguje v režimu bezkontaktního VÝDEJNÍHO OKÉNKA. Od 15. ledna 2021 opět rozšiřujeme možnost ROZVOZU KNIH až k vám domů a to zejména pro ty čtenáře, kteří patří do rizikových skupin, ale také pro ty, kteří se k výdejnímu okénku nemohou dostavit. Proto nám také bylo umožněno rozšířit seznam okolních obcí, kam je knihy možné dovést.