Aktuality

s radostí vám oznamujeme, že od pondělí 23. listopadu 2020 můžete své rezervované knihy vyzvedávat přes VÝDEJNÍ OKÉNKO. Nově tedy při své objednávce uvádějte, o jakou službu máte zájem, zda chcete knihy dovést nebo si je sami vyzvednete u nás. Služba je určena pro všechny registrované čtenáře, bez ohledu na místo bydliště.

vzhledem k tomu, že je knihovna pro veřejnost stále uzavřená a mnoho z vás si o knihy píše, rozhodli jsme se, že vám budeme knihy rozvážet a to přímo k vám domů. Při rozvážce budete moci knihy i vracet nebo můžete využívat také biblioschránku, umístěnou před budovou DK. Rozvoz je momentálně platný pouze po Frenštátě pod Radhoštěm a Trojanovicích....

rádi bychom vás upozornili, že knihovna i vzhledem k současné situaci, neomezuje své služby a nadále zůstává otevřená. Prosíme vás pouze o ohleduplnost a dodržování následujících pravidel:

vzhledem k epidemiologické situaci a nařízení vlády, jsme byli nuceni zrušit některé plánované akce knihovny. Většina z nich se tedy přesouvá na jaro 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají platné, nicméně je doporučujeme vrátit v TIC Frenštát p. R. Nemůžeme vám totiž zaručit, že se akce uskuteční i v náhradních termínech.

Omlouváme se, ale na základně vládních opatření a rozhodnutí Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě, jsme povinni zrušit i říjnový Klub Soviček.