Aktuality

od července do konce srpna 2020 platí letní provozní doba knihovny. Naštěstí je stejná, jako zkrácená provozní doba, která platila v rámci mimořádných opatření spojených s pandemií Covid-19, takže není potřeba si zvykat na jiný režim :)

rádi bychom vás upozornili, že frenštátská knihovna bude znovu otevřena od pondělí 18. května 2020 avšak v omezeném režimu! Jakmile budeme přesně vědět, za jakých podmínek bude možné knihy půjčovat, budeme vás o tom neprodleně informovat! Sledujte proto náš web i sociální sítě.

vaše výpůjčky jsme hromadně prodloužili o další měsíc, tedy do 31. května 2020. Může se stát, že vám přesto přijde upomínka, v takovém případě nás neváhejte kontaktovat. Všechny upomínky vzniklé během uzavírky jsou pozastaveny!

Vzhledem k tomu, že je knihovna zavřená, rozhodli jsme se vám vyjít vstříc a navýšili jsme pro vás limit pro stahování e-knih z našeho on-line katalogu ze 2 na 4 tituly. Toto navýšení platí až do konce května!

Projekt LiStOVáNí zrušil své turné s knihou Špeky (Rob Grant), které se mělo odehrát 16. 3. 2020 také ve Frenštátě pod Radhoštěm a to BEZ NÁHRADNÍHO TERMÍNU!