Aktuality

Vždy první pondělí v měsíci můžete v naší knihovně shlédnout vybraný film z filmového festivalu JEDEN SVĚT! Tentokrát jsme vybrali český snímek KRAJINA V TÍSNI od Petra Jančárka z roku 2017.

Městská knihovna srdečně zve do pravidelného klubu domškoláků. Jde o pravidelné setkávání, vždy poslední pátek v měsíci od 10.00 - 12.00 hodin v knihovně. Těšit se můžete opět na tématické lekce dle vlastního výběru.

V rámci celostátní akce TÝDEN KNIHOVEN (30.9. - 6.10.) máte možnost získat balíček 6 e-knih různých žánrů ZDARMA ve spolupráci s www.palmknihy.cz. Stačí uplatnit voucher s kódem TYDENKNIHOVEN19 a e-knihy stáhnout. Tyto e-knihy vám zůstanou natrvalo oproti běžným e-výpůjčkám z našeho on-line katalogu. Tuto nabídku tedy může využít kdokoli, nejen...

Těšit se můžete na našeho milého hosta, který vám bude pravidelně předčítat z knih a můžete se zapojit i do tématického tvoření. První setkání proběhne 10. října 2019 od 16.00 hodin v knihovně.

V rámci celostátní akce Týden knihoven pro Vás knihovna připravila oblíbenou BURZU KNIH, která se bude konat od 30. září - 4. října 2019 ve vestibulu knihovny (během její provozní doby).