Od 15. ledna spuštěn ROZVOZ KNIH i do okolních obcí

12.01.2021

knihovna nyní funguje v režimu bezkontaktního VÝDEJNÍHO OKÉNKA. Od 15. ledna 2021 opět rozšiřujeme možnost ROZVOZU KNIH až k vám domů a to zejména pro ty čtenáře, kteří patří do rizikových skupin, ale také pro ty, kteří se k výdejnímu okénku nemohou dostavit. Proto nám také bylo umožněno rozšířit seznam okolních obcí, kam je knihy možné dovést.

OBJEDNÁNÍ SLUŽBY

Stále platí, že k využití této služby je nutné objednání knih předem, buď telefonicky na čísle 556 835 670 nebo e-mailem: knihovna@mufrenstat.cz. K objednávce vždy uvádějte den závozu, aktuální adresu, telefonní kontakt a poté vyčkejte na potvrzení z naší strany.

ROZVOZY

Frenštát pod Radhoštěm a Trojanovice: úterý 17.00 - 19.00 h. a pátek 10.00 - 12.00 h.

Bordovice, Veřovice, Lichnov: středa v odpoledních nebo večerních hodinách (bude vždy upřesněno.

Knihy můžete při závozu také vracet nebo můžete kdykoliv využít biblioschránku, umístěnou před budovou knihovny. Prosíme zejména o přednostní vrácení knih, na které jsou rezervace!

Služba platí od 15. ledna 2021!