Provoz knihovny od 4. ledna 2021

04.01.2021

od pondělí 4. ledna 2021 knihovna i nadále funguje v omezeném režimu, a to formou bezkontaktního VÝDEJNÍHO OKÉNKA. Stále platí, že si knihy musíte objednat předem, telefonicky na čísle 556 835 670 nebo e-mailem knihovna@mufrenstat.cz. Po vychystání knih vám objednávku potvrdíme a poté již stačí uvést den a čas, kdy si knihy vyzvednete u okénka.

PROVOZ OKÉNKA:

Každý den, kromě středy od 8.00 - 15.00 hodin - pouze pro výdej předem objednaných knih!

Okénko je zvenku označeno zelenou cedulí - přibližně uprostřed budovy (strana od cesty Dr. Parmy). Můžete na něj zaklepat nebo zazvonit na zvonek "knihovna" u bočního vchodu knihovny a my vás navedeme.

VRÁCENÍ KNIH:

Prosíme o bezkontaktní vrácení knih přes biblioschránku, umístěnou z boční stran DK (od cesty Dr. Parmy).

Služby knihovny se mohou i nadále měnit v závislosti na vývoji epidemiologické situaci v ČR. Sledujte proto náš web a sociální sítě.

Pohodový start s hromadou zajímavých knih Vám přeje Vaše knihovna.