Nový semestr VU3V: BAROKNÍ ARCHITEKTURA V ČECHÁCH

02.09.2020

Městská knihovna srdečně zve na zahájení nového semestru Virtuální univerzity 3. věku (VU3V), tentokrát na téma BAROKNÍ ARCHITEKTURA V ČECHÁCH.

"Přednášky odborným pohledem sledují architekturu, která byla vytvořena v době baroka a kterou můžete sami navštívit během svých cest po naší vlasti. "

Univerzita je určena výhradně seniorům a probíhá formou společného setkávání a sledování videopřednášek vždy 1x14 dní v kulturním domě*. Přihlásit se mohou i noví zájemci, kteří neabsolvovali předchozí kurzy. Po absolvování 6 samostatných kurzů získáte "Osvědčení o absolvování" Univerzity třetího věku. 

Hlásit se můžete předběžně v knihovně, a to do 29. září 2020, kdy proběhne první setkání od 9.00 hodin v malém sále DK.

První přednáška je vždy nezávazná, pokud se vám studium zalíbí, vyplníte přihlášku a zaplatíte kurzovné 300 Kč za jeden semestr (6 přednášek).

* Vzhledem k současné stále se měnící epidemiologické situaci, nebude účast na všech 6 přednáškách povinná a budete moci studovat  pouze z domova, jak tomu bylo od poloviny letního semestru 2020. Povinnost plnit průběžné testy a test závěrečný zůstává pro posluchače beze změny!