Zapojte se do jarního SOUSEDSKÉHO PIKNIKU 20. 5. 2023

nenechte si ujít druhý ročník krásné akce, jejíž hlavní myšlenkou je pohostit své blízké, sousedy, místní i přespolní vlastními dobrotami, které pro tuto příležitost připravíte.

Improvizovanou restauraci/kavárnu/bar/čajovnu nebo bistro si v rámci této akce může otevřít opravdu každý. Stačí se přihlásit na sona.adamkova@mufrenstat.cz.

Cena, kterou hosté za vaše jídlo zaplatí by měla být doporučená. Principem celé akce je sousedské sdílení, radost z dobrého jídla, předávání receptů a příjemně strávený čas. Těšíme se na vaše domácí chleby, pomazánky, lahodné moučníky, polévky, tradiční i speciální jídla a nápoje.

Akce proběhne v sobotu 20. května 2023 od 14.00 hodin v parku před Hotelovou školou. Za nepříznivého počasí akce proběhne v Domě kultury.

Těšit se můžete také na aktivity pro děti a drobný kulturní program.