Zahájení letního semestru VU3V na téma POZORUHODNÝ SVĚT HUB 31. 1. 2023

srdečně zveme všechny seniory na další semestr Virtuální univerzity třetího věku, tentokrát na velmi zajímavé téma - POZORUHODNÝ SVĚT HUB.

"Houby nalezneme v různých podobách, barvách a velikostech a ačkoli se to třeba na první pohled nezdá, mnoho z nich je nejen jedlých, ale také velmi chutných. Naopak některé zdánlivě nevinně vyhlížející nám mohou způsobit nepříjemné zdravotní problémy. Pojďme tedy společně s našimi lektory poodhalit tajemství tohoto pozoruhodného světa. "

Univerzita je určena výhradně seniorům a probíhá formou společného setkávání a sledování videopřednášek vždy 1x14 dní v kulturním domě. Přihlásit se mohou i noví zájemci, kteří neabsolvovali předchozí kurzy.

První přednáška proběhne 31. ledna 2023 od 9.00 hodin v malém sále DK. Přihlášky jsou dostupné v knihovně.

Můžete se přijít na první přednášku také pouze podívat, pokud se vám studium zalíbí, vyplníte přihlášku na místě.

Kurzovné je 400 Kč za jeden semestr (6 přednášek).