Zahájen předprodej na besedu: JAK CO NEJLÉPE PROŽÍT ŽIVOT A VYUŽÍT VŠECHNY JEHO PŘÍLEŽITOSTI

21.01.2020

Městská knihovna srdečně zve na besedu s MARIÍ JANŠOVOU - Jak co nejlépe prožít život a využít všechny jeho příležitosti.

"Každého zajímá praktický pohled na prožívané situace a také jejich řešení. Poznání, které se šíří a je veřejně dostupné už téměř 20 let po roce 2000, mnohým potvrdilo, že rozhodně stojí za to poznat především každý sám sebe. Základní údaje jsou obsaženy už v datu narození. Stačí rozkrýt energetický vliv čísel kolem sebe..."

Marie Janšová za léta působení získala přehled v tarotové numerologii; astrologii, čínské kosmologii; v symbolice; v partnerských vztazích všeho druhu; znalosti má ve sféře zpracování genových dispozic a také jak s nimi zacházet v zájmu nápravy zdraví; v různých disciplínách odhalení a uvolňování bloků.

Téma vždy uvádí v potřebných souvislostech, aby posluchač porozuměl filozofii života obecně a tím i nastavení svého života. Upozorňuje na škodlivost oddělování duchovní a reálné stránky života; rozhodně nepreferuje pochopení člověka jen z té tzv. "ezoterické" stránky. Člověk jako dvojsložková bytost má právo sám si zvolit, zda bude respektovat jen tu materiální stránku, za to ale zpravidla těžce platí. 

Beseda proběhne v úterý 11. února 2020 od 17.00 hodin v malém sále DK. Vstupné je 50 Kč v předprodeji a 80 Kč na místě. Předprodej je zahájen od 20. ledna  - 10. února 2020 v TIC Frenštát pod Radhoštěm.