Workshop MODERNÍ KALIGRAFIE s Veronikou Kaletovou

zveme vás na workshop moderní kaligrafie, který povede Veronika Kaletová z Milujeme krasopsaní.

Na kurzu si ukážeme základní techniky psaní se štětcovými fixy značky Tombow, které jsou vhodné pro moderní kaligrafické popisky. Vyzkoušíte si také kaligrafické fixy jiných značek (Karin, Stabilo, Pentel a další), ukážeme si různé techniky psaní a mnoho dalšího. Vyzkoušíte si základy moderního krasopsaní a samozřejmě si odnesete mnoho tipů a inspirace pro krásné psaní.

Workshop proběhne v pondělí 24. dubna od 16.00 hodin v Idealabu knihovny. Vstupné je 180 Kč. Prodej v TIC Frenštát, knihovně nebo on-line.

Cena zahrnuje veškeré pomůcky (písanku i fixy), s sebou již nic nebudete potřebovat. Workshop je určen pro 12+ i dospělé.