Workshop EKOPROSTŘEDKY - Hravě, zdravě a levně 15.3.2023

24.02.2023

Veselou a poutavou přednáškou plnou praktických nápadů, jak i proč ušetřit své zdraví, peněženku a ve finále i přírodu vás provede energická lektorka Darina Husáková, která touto cestou jednoduchosti žije. Některé vychytávky si přímo osaháte, jiné očicháte nebo i ochutnáte.

Dozvíte se zajímavosti například ze světa chemie v kosmetice a dalších domácích prostředcích a jejich dopady na naše zdraví. Součástí přednášky bude i vlastní výroba přípravků.

Workshop proběhne ve středu 15. března 2023 od 17.00 hodin v konferenční místnosti frenštátského Domu kultury. Vstupné je 250 Kč. Vstupenky jsou k zakoupení v TIC Frenštát, knihovně nebo ON-LINE.

Kapacita je omezena.

S sebou: 2x 0.5 l láhev, uzavíratelnou sklenici (velký jogurt), větší miska na mícháni surovin.