V létě se můžete opět zapojit do pátrací hry NA STOPĚ 2022

06.06.2022

Během letních prázdnin opět spustíme venkovní pátrací hru NA STOPĚ! Po Frenštátě a okolí schováme 9 krásných nových knih. Tentokrát vám to ale trochu ztížíme. Místo GPS lokace vám nejprve zveřejníme fotku místa, kde je kniha uloženáPokud se kniha do dvou dnů nenajde, zveřejníme pro upřesnění GPS lokaci. Fotky budeme zveřejňovat každou neděli, v různé časy na Facebooku a Instagramu knihovny.

Kdo se na místo vydá a knihu najde jako první, je jeho! Pokud knihu nenajdete nebo bude někdo rychlejší, ale pošlete nám alespoň fotku z místa nálezu, zapojíme vás do slosování o další ceny.

V každé knize na vás bude čekat také naše poukázka na roční členství v knihovně, pokud ji využijete nebo někomu věnujete je jenom na vás!

Knihy budou uloženy na veřejných místech, někdy lépe a někdy hůře dostupných. Loni jsme vybírali převážně vyhlídková místa. Letos se zaměříme na různá zákoutí! Většina míst ale bude stále dostupná i na kole nebo s kočárkem.

Kniha bude vždy zabalena a označena štítkem s logem a pravidly hry. Nikdy nebude potřeba knihu odnikud vyndávat, bude je možné najít prostým prohledáním okolí. Těšit se můžete jak na knihy pro děti tak dospělé!

PRAVIDLA HRY

1. Sledujte FB a IG knihovny pro aktuální info ke hře.

2. Každou neděli zveřejníme fotku místa uložené knihy+info o jakou knihu jde, zda pro děti nebo dospělé.

3. Kdo knihu najde, je jeho!

4. Dejte nám vědět, že jste knihu našli, ať můžeme informaci zveřejnit na sociálních sítích pro ostatní pátrače (dejte komentář pod příspěvek, napiš na messenger nebo e-mail).

5. Pokud se kniha do dvou dnů nenajde, zveřejníme pro upřesnění GPS lokaci, na kterou jste byli zvyklí z loňské pátračky.

6. Vyfoťte se s nalezenou knihou nebo jen knihu a označte na svém FB/IG profilu #kniznipatracka22 nebo @knihovnafren, zapojíte se tak do slosování o další ceny. Pokud soc. sítě nepoužíváte, pošlete nám fotku na e-mail knihovna@mufrenstat.cz.

7. Do slosování se mohou zapojit i pátrači, kteří na místo přijdou pozdě a kniha už bude pryč. Stačí se na daném místě opět vyfotit a označit na FB /IG #kniznipatracka22 nebo @knihovnafren nebo poslat foto na e-mail.

8. Všichni, kdo se chtějí zapojit do slosování o další ceny, berou na vědomí, že jejich fotky mohou být použity na soc. sítí knihovny pro potřeby této pátrací hry.

9. Zároveň prosíme o férové chování. Pokud se stanete šťastným nálezcem knihy, nechte další pátračky ostatním.

Zveřejnění první pátračky proběhne v neděli 3. července, poté budeme pokračovat každou neděli až do 28. srpna 2022.

Losování o další ceny proběhne v průběhu září, po nalezení poslední knihy. Losovat budeme z došlých fotek a fotek označených #kniznipatracka22. Soutěžit budeme o další krásné knihy a balíčky propagačních předmětů města Frenštát.

Za krásné knihy do soutěže děkujeme nakladatelství Paseka, Host a Baobab!

TĚŠÍME SE NA VAŠE PŘÍSPĚVKY!