TÝDEN KNIHOVEN a BURZA KNIH 4. - 8. 10. 2021

27.09.2021

TÝDEN KNIHOVEN je celostátní akce na podporu knih, knihoven a čtenářství, kterou pravidelně vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníku (SKIP), již od roku 1997.

I naše knihovna se do této akce již tradičně zapojuje a po CELÝ TÝDEN PLATÍ:

• AMNESTIE - Pro stávající čtenáře platí promíjení upomínek za zpožděné vrácení knih. Jde o jedinečnou příležitost i pro všechny dlužníky, kteří mohou přijít vyřešit své závazky vůči knihovně!
  • REGISTRACE ZDARMA - Noví čtenáři, kteří se přijdou v tomto týdnu zaregistrovat do naší knihovny, budou mít registrační poplatek na 1 rok ZDARMA.
  • BURZA KNIH - Dejte knihám druhou šanci! Přijďte objevovat knihy z druhé ruky i vyřazené knihy z naší knihovny. Vybírejte z beletrie, naučné literatury i časopisů, vše za symbolickou cenu.