Seminář Mgr. Simony Brusové IMUNITA U DĚTÍ Z POHLEDU CELOSTNÍ MEDICÍNY

24.09.2019

Městská knihovna srdečně zve na seminář Mgr. Simony Brusové IMUNITA U DĚTÍ Z POHLEDU CELOSTNÍ MEDICÍNY.

"Cílem semináře je naučit se nastolit imunitní rovnováhu pomocí přirozeného ovlivňování "běžných" onemocnění. Zamyslíme se nad problematikou oslabování vrozené imunity léky, předčasným očkováním, potlačováním symptomů nemoci a naučíme se využívat léčivé síly horečky. Nahlédneme do talíře našich dětí a eliminujeme nutričně chudou stravu abychom jim nabídli vyváženou a bohatou stravu pro tělo a duši. S tím souvisí i zdravé střevo, optimalizace zažívání a obnova střevní mikroflóry. Poprosíme také přírodu, aby nám formou bylin dopomohla ke zdraví a dodala potřebné látky a vitamíny."

Program:

  • Dozvíte se, jak přirozeně posílit imunitu dětí v období zimních měsíců.

  • Jak funguje imunitní systém a jaké látky je potřeba tělu dodat, aby reagoval správně.

  • Jakou úlohu hraje zdravá střevní mikroflóra a způsoby její obnovy.

  • Jak nechat působit léčivou sílu horečky a pozitivně ovlivnit přirozený průběh nemocí.

  • A další způsoby přirozené stimulace imunitního systému.

Pro dětský organismus je vždy lehčí nemoci se bránit než ji nechat rozvinout. My mu v tom můžeme napomoci širokou škálou kroků, které vedou k jedinému cíli - ke zdraví. Stačí se zamyslet, která z úrovní je postihnutá, do jaké míry a v jaké kombinaci a poté zvolit TU SVOJI CESTU KE ZDRAVÍ. Je to jen na nás.

Mgr. Simona Brusová (www.biobrusinka.cz)

Naturopatický poradce, tedy poradce v oblasti přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie, autopatie a nutriční výživy), odborník v oblasti léčení stravou a maminka malé Anitky a ještě menšího Alana.

Vystudovala obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Ve své praxi našla největší seberealizaci jako terapeutka na soukromé klinice celostní medicíny v Praze, kde zaštiťovala klientelu s širokou škálou onemocnění. V rámci své praxe terapeutky pečovala také o onkologické klienty, kteří na klinice podstupovali celostní terapii či přírodní medicínu použili jako doplněk ke klasické alopatické léčbě. Podstatou jejího přístupu je propojení prevence rizikového chování, přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie, autopatie a nutriční výživy), vlivu vnějších skutečností (rodinných, vztahových, sociálních) a nalezení společné harmonie v péči o člověka.

Nyní na mateřské dovolené realizuje svůj záměr sdílet své profesní i životní zkušenosti s ostatními maminkami, které své ratolesti chtějí vést k přírodě a zdraví.


Seminář proběhne 17. října 2019 od 17.00 hodin v malém sále DK. Vstupné je 50 Kč v předprodeji / 80 Kč na místě.

Předprodej probíhá od 23. 9. - 16. 10. 2019 v TIC Frenštát p. R.