SBÍRKA BÁSNÍ frenštátského studenta k vypůjčení v knihovně

10.07.2019

Městská knihovna má nově ve svém fondu sbírku básní ČERNOBÍLÉ JIZVY frenštátského studenta Ladislava Kaňky.

"...Jde o sbírku moderní poezie, pojednávající o vzpomínkách, tužbách a citech, které člověku způsobují černobílé jizvy. Láska, sex, přátelství a pár dalších věcí. Poezie je psána buď ve střídavém, nebo sdruženém verši s celkovým počtem stran 150..."

Ladislav Kaňka je sedmnáctiletý student druhého ročníku Gymnázia ve Frenštátě pod Radhoštěm. Mimo psaní poezie se také věnuje kreslení drobných kompozic a tvůrčí činnosti v rámci skládání papíru (origami). Jeho tvorbu můžete vidět také na dětské oddělení knihovny v podobě origami vlaštovek, zavěšených nad regály s knihami.

Pokud máte o sbírku básní zájem, můžete si ji vypůjčit v knihovně nebo kontaktovat autora přes instagramový profil @poezie_kluka.