Rozhovory z čajovny: JAROSLAV JINDRA

10.06.2021

Dalším hostem "Rozhovorů z čajovny" Jaroslav Jindra je cestovatel, fotograf, kameraman, pilot a dobrodruh, jehož životní styl ho zavedl do různých koutů světa, kde také mnoho let žil. Zabývá se hlavně dokumentární a cestopisnou tvorbou. Vytvořil několik desítek dokumentárních filmů pro Českou televizi, mimo jiné také o Rallye Dakar.

Ve spolupráci s frenštátským muzeem a městským kulturním střediskem v roce 2020 začal natáčet seriál "Po stopách..." o historii a osobnostech města Frenštát pod Radhoštěm a který nyní putuje také do americké televize CATV USA, kde jej budou moci sledovat také krajané žijící za oceánem.

V čem je Frenštát výjimečný, na jakou speciální akci se letos Jarda těší a co má společného s Bondem? I tohle jsme se dozvěděli během povídání, které se samozřejmě týkalo nejen cestování, Dakaru, ale i létání a vlastně života vůbec...