Rezervace na přednášku MOC VŮLE A PRAVDY

30.09.2019

Městská knihovna srdečně zve na přednášku s besedou MOC VŮLE A PRAVDY, která proběhne 31. října 2019 od 17.00 hodin ve studovně knihovny.

Prosíme o rezervaci místa předem na knihovna@mufrenstat.cz - počet míst je omezen! Určeno pro dospělé osoby. Vstupné je 150 Kč.

Lidské vědomí se může nacházet na různě vysokých úrovních. Po 20letém výzkumu kineziologické reakce na pravdu a nepravdu, vytvořil David R. Hawkins mapu vědomí - kompletní anatomii vědomí lidstva. Ta vytváří profil lidského druhu, umožňuje provést úplnou analýzu emocionálního a duchovního vývoje jedinců i společnosti. Dále je možno rozpoznat míru pravdivosti, tedy pravdy obsažené v záměrech, výrocích a životech jednotlivců, taktéž umožňuje změřit úroveň vědomí organizací, firem či národů. Dává odpověď na skutečnou úroveň pravdivosti jednotlivých filosofických, politických, duchovních a náboženských směrů.

Program:

• mapa vědomí a technika svalového testu
  • popis jednotlivých úrovní vědomí
  • nižší mysl vs. vyšší mysl - rozdíl ve fungování mozku
  • posilující a oslabující faktory ovlivňující vzestup či pád osobního či kolektivního vědomí
  • současná situace a úroveň vědomí ve světě, v jednotlivých státech, ČR atd.
  • úrovně vědomí hlavních náboženských, filosofických a politických systémů

Přednáškou vás provede Roman Michna.