Aktuálně - prodlužování a vrácení knih!

MILÍ ČTENÁŘI,

vaše výpůjčky jsme hromadně prodloužili o další měsíc, tedy do 31. května 2020. Může se stát, že vám přesto přijde upomínka, v takovém případě nás neváhejte kontaktovat. Všechny upomínky vzniklé během uzavírky jsou pozastaveny!

VRÁCENÍ KNIH

Prosíme, abyste knihy, které už máte přečtené, vraceli průběžně přes biblioschránku (před budovou DK) a my tak měli čas na jejich zpracování. Vzhledem k doporučeným hygienickým opatřením, je doba zpracování vrácených knih delší, proto vám také přijde potvrzení o vrácení o několik dní později, než kdy byly knihy do boxu vloženy.

E-KNIHY

I po celý květen platí možnost stahování 4 titulů e-knih z našeho on-line katalogu.

AKTUÁLNĚ

O otevření knihovny (a za jakých podmínek) vás budeme včas informovat, jak e-mailem, tak na webových stránkách knihovny a sociálních sítích.