Připravili jsme pro vás novou pátrací hru NA STOPĚ!

24.06.2021

V létě se s námi nudit nebudete! Od července startuje nová pátrací hra NA STOPĚ!

Během letních prázdnin umístíme po Frenštátě a okolí 9 krásných nových knih. Každý týden vždy v neděli budeme na Facebooku a Instagramu knihovny zveřejňovat GPS lokaci místa uložené knihy. Kdo se na toto místo vydá a knihu najde jako první, je jeho! Pokud nám pošleš i fotku z místa nálezu označenou hashtagem #kniznipatracka21 zapojíme tě do slosování o další cenu. V každé knize na tebe bude čekat také naše poukázka na roční členství v knihovně, pokud ji využiješ nebo někomu věnuješ je jenom na tobě!

Knihy budou uloženy na veřejných místech, někdy lépe a někdy hůře dostupných. Na své si přijdou jak děti tak dospělí, většina míst bude dostupná i na kole nebo s kočárkem.Kniha bude vždy zabalena a označena štítkem s logem a pravidly hry. Nikdy nebude potřeba knihu odnikud vyndávat nebo něco otevírat, knihy bude možné najít prohledáváním okolí...

PRAVIDLA HRY

1. Sleduj FB a IG knihovny pro aktuální info ke hře.

2. Každou neděli tam zveřejníme GPS lokaci knihy + info o jakou knihu jde, zda pro děti nebo dospělé.

3. Kdo knihu najde, je jeho!

4. Dej nám vědět, že si knihu našel, ať můžeme informaci zveřejnit na sociálních sítích pro ostatní pátrače (dej komentář pod příspěvek, napiš na messenger nebo e-mail, případně zavolej do knihovny).

5. Pokud to bude nutné, během týdne zveřejníme jednu nebo více indicií o místě, kde kniha leží.

6. Vyfoť se s nalezenou knihou nebo jen knihu a označ ji na svém FB nebo IG #kniznipatracka21 a @knihovnafren, zapojíš se tak do slosování o hlavní cenu. Pokud soc. sítě nepoužíváš, pošli nám fotku na e-mail knihovna@mufrenstat.cz.

7. Do slosování o hlavní cenu se mohou zapojit i pátrači, kteří na místo přijdou pozdě a kniha už bude pryč. Stačí se na daném místě opět vyfotit a označit na FB /IG #kniznipatracka21 a @knihovnafren nebo poslat foto na e-mail.

8. Všichni, kdo se chtějí zapojit do slosování o hlavní cenu, berou na vědomí, že jejich fotky mohou být použity na soc. sítí knihovny pro potřeby této pátrací hry.

Zveřejnění šifry k první pátračce proběhne v neděli 4. července, poté budeme pokračovat každou neděli až do 29. srpna 2021.

Losování o hlavní cenu proběhne v průběhu září, po nalezení poslední knihy. Losovat budeme z došlých fotek a fotek označených #kniznipatracka21. Soutěžit budeme o krásnou knihu Cesta z těsta a parádní balíček propagačních předmětů města Frenštát p. R.

TĚŠÍME SE NA VAŠE PŘÍSPĚVKY!

Za inspiraci a svolení k vytvoření vlastní pátrací hry děkujeme knihomilove.cz.