Zažijte SLAM POETRY v podání Anatola Svahilce 1. 9. 2022

08.08.2022

Anatol Svahilec, DJ Forest, lampióny a úchvatný výhled na Beskydy. Večer jedna báseň, poezie jako show! 

Užijte si netradiční rozloučení s prázdninami s jedním s nejlepších a nejvýraznějších slamerů u nás - Anatolem Svahilcem, který předvede těkající show vyplněnou sebranou tvorbou na pomezí poezie, fyzického divadla, tance sv. Víta a sokolské cvičenecké sestavy.

Přijďte si užít tuto jedinečnou atmosféru večerní terasy s barem, hudbou a nezapomenutelným Anatolem! Akce proběhne 1. září 2022 od 18.00 hodin na terase Domu kultury. Za nepříznivého počasí se přesuneme do prostor DK. Vstupné je 90 Kč v předprodeji / 120 Kč na místě. 

Předprodej: TIC Frenštát a na SMSTICKET.CZ


A že nevíte co je SLAM POETRY?

Slam poetry (z angl. slam = bouchnout, prásknout) je performance, živelně uváděná autorská poezie před publikem, žádné nudné autorské čtení. Velkou roli zde hraje komunikace s diváky, kteří se zapojují, určují témata, předávají energii. Slam poetry je exhibice, stand-up, kde do hry přichází mimika, výraz, pohyb, rytmus, principy improvizace. Prostě show na kterou jen tak nezapomenete!

Anatol Svahilec, vlastním jménem Václav Šindelář, jinak také aktivní přispěvatel do české Wikipedie, do slam poetry vstoupil v roce 2014 a hned se stal mistrem republiky. 

Místní Lukáš Fojtík neboli DJ Forest se postará o chill-outovou atmosféru večerní terasy.