Přednáška: PYRAMIDY s Radkem Kublou (předprodej)

zveme vás na přednášku o PYRAMIDÁCH, kterou vás provede Radek Kubla (www.energiesrdce.cz)

"Pyramidy jsou tajemné a výjimečné pozůstatky pradávné vyspělé civilizace či civilizací, kterých je na Zemi řádově desítky až stovky tisíc. Společně tak obletíme naši planetu a díky objevům i výsledkům výzkumů si řekneme mnohé o tom, proč se tady vlastně stavěly. Dodnes mnozí z nás věříme tomu, že pyramidy sloužily jako hrobky, což si také detailně probereme..."

Přednáška proběhne ve čtvrtek 3. března 2022 od 17.00 hodin v malém sále DK. Vstupné je 50 Kč v předprodeji / 80 Kč na místě. Vstupenky jsou dostupné od 9. 2 - 2. 3. 2022 v TIC Frenštát pod Radhoštěm a nově také přímo v městské knihovně. Možná také rezervace na knihovna@mufrenstat.cz.