Předprodej: ÍRÁN - DVĚ TVÁŘE PERSIE

07.02.2020

Městská knihovna srdečně zve na cestopisnou přednášku ÍRÁN - DVĚ TVÁŘE PERSIE, kterou vás provede Michal Štěpánek.

"Írán - kontroverzní země s přísným islámským režimem nemá ve světě nálepku destinace, do které by se lidé zrovna hrnuli. A upřímně? Je to škoda...Zažil jsem ruch hlavní metropole, pokusil se vyškrábat na nejvyšší kopec v zemi, podíval se k moři, přespal v poušti, poznával města a jejich památky, navštěvoval čajovny, ochutnával, potkával spousty zvědavých lidí, ale hlavně vnímal a nasával atmosféru Blízkého východu. A co jsem za tu dobu zjistil? Že tahle země je tak trochu jiná než nám ji předkládá okolní svět. A víte co? Však si o ni přijďte něco poslechnout a udělejte si svůj vlastní obrázek..."

Michal Štěpánek

www.stepynacestach.cz

fb.com/stepynacestach/

Akce proběhne 27. února 2020 od 17.00 h. v knihovně (přesunuto z malého sálu DK). Vstupné je 50 Kč v předprodeji / 80 Kč na místě. Předprodej zahájen od 10. 2. - 26. 2. 2020 v TIC Frenštát p. R.