Pojďte s námi na SOUSEDSKÝ PIKNIK 11. 9. 2022

19.08.2022

Srdečně zveme na krásnou akci Sousedský piknik neboli první Restaurant day ve Frenštátě. A knihovna bude přitom!

Rádi připravujete dobrou kávu/čaj nebo jiný nápoj? Pečete skvělý chleba nebo bábovku, po které se oblizuje celá vaše rodina? Hostíte své blízké tradičním pokrmem/polévkou, o který byste se rádi podělili? Otevřete si s námi na jeden den pomyslnou restauraci/kavárnu a podělte se o všechny vaše dobroty s ostatními návštěvníky...

Více info a přihlášky piště na sona.adamkova@mufrenstat.cz do 31. 8. 2022. Zajistíme vám stůl, případně el. přípojku pokud bude potřeba. Ceny svých pochutin si stanovujete jako doporučené.

Těšit se můžete i na doprovodný program pro děti. A pokud nebudete kuchtit, určitě se přijďte podívat a ochutnat, co dobrého pro vás přichystala třeba právě KNIHOVNA!

Těšíme se na vás v neděli 11. září 2022 od 14.00 hodin v parku před Hotelovou školou. V případě nepříznivého počasí se přesuneme do prostor frenštátského Domu kultury.

Vstup je zdarma.