Od pátku 18. prosince knihovna půjčuje pouze přes VÝDEJNÍ OKÉNKO

poslušně hlásíme, že od pátku 18. prosince se knihovna uzavírá a přechází opět do režimu VÝDEJNÍHO OKÉNKA. To znamená, že si knihy můžete předem objednat na e-mailu knihovna@mufrenstat.cz nebo na tel. 556 835 670 a pak si je v určitý den osobně vyzvednout. Přes okénko můžete i vracet, ale budeme radši, když pro tyto účely využijete biblioschránku, umístěnou před bočním vchodem do knihovny.

Kdy bude okénko otevřeno?

Každý den kromě středy od 8.00 - 15.00 hodin pouze pro výdej předem objednaných knihy.

Kde okénko najdu?

Okénko knihovny bude zvenku označeno zelenou cedulí. Můžete na něj zaklepat nebo zazvonit na zvonek "knihovna" u bočního vchodu knihovny a my vás navedeme.

Bude fungovat i rozvoz knih?

Ve 4. stupni protiepidemického opatření, knihovna funguje pouze jako výdejní okénko. Rozvoz knih bude spuštěn pouze v případě přechodu na 5. stupeň.

Jak to bude s prodlužováním výpůjček?

Nemusíte se obávat, všechny výpůjčky automaticky prodlužujeme do 1. února 2021. Případné upomínky vám budou prominuty. Knihy ale přesto můžete vracet kdykoliv přes biblioschránku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Knihovna poskytuje své služby do 22. prosince 2020! V jakém režimu se sejdeme po novém roce, to se necháme překvapit, proto nezapomeňte sledovat náš web a sociální sítě.