Nový semestr VU3V: Rituály evropských královských rodů

14.01.2022

Městská knihovna srdečně zve na zahájení nového semestru Virtuální univerzity 3. věku (VU3V), tentokrát na téma RITUÁLY EVROPSKÝCH KRÁLOVSKÝCH RODŮ.

Kurz se zabývá nejdůležitějšími životními událostmi, jako jsou třeba narození, svatby, rozvody či smrt, spojenými s evropskými královskými rody 19. a 20. století. Pozornost je věnována nejen těm královských rodinám, o kterých jsme se učili z dějepisu, případně jsou dnes a denně v hledáčku i našich novinářů a televizních štábů, ale i těm pro nás méně známým."

Univerzita je určena výhradně seniorům a probíhá formou společného setkávání a sledování videopřednášek vždy 1x14 dní v kulturním domě. Přihlásit se mohou i noví zájemci, kteří neabsolvovali předchozí kurzy.

První přednáška proběhne 1. února 2022 od 9.00 hodin v malém sále DK.

Můžete se přijít pouze podívat, pokud se vám studium zalíbí, vyplníte přihlášku a zaplatíte kurzovné 300 Kč za jeden semestr (6 přednášek).