Nový kurz VU3V pro seniory - EVROPSKÉ KULTURNÍ HODNOTY

15.09.2021

Městská knihovna srdečně zve na zahájení nového semestru Virtuální univerzity 3. věku (VU3V), tentokrát na téma EVROPSKÉ KULTURNÍ HODNOTY.

Přednášky v tomto kurzu se dotýkají evropské kultury, jejich kořenů a proměnách, kterými prochází...

Univerzita je určena výhradně seniorům a probíhá formou společného setkávání a sledování videopřednášek vždy 1x14 dní v kulturním domě. Přihlásit se mohou i noví zájemci, kteří neabsolvovali předchozí kurzy. Po absolvování 6 samostatných kurzů získáte "Osvědčení o absolvování" Univerzity třetího věku.

První přednáška proběhne 27. září 2021 od 9.00 hodin v malém sále DK. Můžete se přijít pouze podívat, pokud se vám studium zalíbí, vyplníte přihlášku a zaplatíte kurzovné 300 Kč za jeden semestr (6 přednášek).