NOVÉ DESKOVKY v knihovně a herní odpoledne 24. 5. 2022

ve spolupráci s projektem MAP Frenštátsko se nám podařilo rozšířit také nabídku deskových her. Nově u nás najdete kooperativní hry jako je Hravý vesmír pro malé dobrodruhy, Odysea, Aztec, Na vlnách neznáma, Plyšová hlídka, Slovoslet nebo Popelka. Dále příběhové hry Pohádkáři, Hluboké lesy, Nekonečná odysea nebo únikové příběhy Potomci lesa. Mezi postřehovkama najdete Tiktak Bum nebo Tacco, kočka, koza, sýr, pizza. Z RPG her pak Talisman: dobrodružství meče a magie. Milovnicí slovních her jistě ocení Lušťovky nebo Mistr slova. A v neposlední řadě jsme rozšířili edici Kvido pro předškoláky a školáky o povídačky na cesty, chytré vějíře a další hravé čtení.

Nové hry si budete moci vyzkoušet na Herním odpoledni, které proběhne 24. května od 13.00 do 17.00 hodin na dětském oddělení knihovny.  Hry budou dostupné k vypůjčení domů až po této akci.