LiStOVáNí: KDYŽ PANDA TANČÍ (předprodej)

zveme vás na další představení projektu LiStOVáNí v podání Lukáše Hejlíka a Pavla Oubrama, kteří si vzali do parády knihu - KDYŽ PANDA TANČÍ od autora Jamese Gould-Bourna.

Čekat pobavení od příběhu, kde hlavní hrdina ztratil milovanou ženu, jeho syn od té doby nepromluvil ani slovo, v práci dostal padáka a bez praxe nemůže dělat ani venčitele psů? Ano, nebojte! Začne totiž v parku tančit jako panda. A i když jeho vypelichaný kostým páchne jako zvratky a lidé si ho pletou s fretkou, začne se mu blýskat na lepší časy, když se dozví o soutěži talentů. Do parády si ho navíc vezme tanečnice u tyče. Podaří se Dannymu vyhrát hlavní cenu a získat zpět důvěru jediného syna, než mu zlotřilý domácí nechá zpřerážet kosti?"

Představení proběhne v sobotu 5. března 2022 od 17.00 hodin v malém sále DK. Vstupné je 80 Kč v předprodeji / 100 Kč na místě.

Vstupenky jsou dostupné od 9. 2. - 4. 3. 2022 v TIC Frenštát pod Radhoštěm a v městské knihovně. Možná také rezervace na knihovna@mufrenstat.cz.

Nově také možné zakoupit vstupenky on-line přes SMSTICKET za 80 Kč a v den akce do 16.00 za 100 Kč.