Kurz ARTETERAPIE - uzavřená skupina

03.02.2020

Městská knihovna srdečně zve na kurz ARTETERAPIE s Kamilou Číhalovou (5 lekcí).

Kamila Číhalová - lektorka expresivní terapie se zaměřením na arteterapii - vás provede intuitivní malbou a ukáže vám, jak navázat dialog se sebou samým. Arteterapie nabízí určitý osobní prostor každému, jenž chce sebe a své chování skrze obrazy lépe poznat. Cílem není vytvořit dílo esteticky uspokojivé, ale dílo, které poslouží jako prostředek k sebereflexi - sebevyjádření, sebepoznání...

Kurz je vhodný také pro pedagogy, sociální pracovníky, managery jako součást prevence syndromu vyhoření. 

O Lektorce:

Kamila Číhalová, expresivní terapii se zaměřením na arteterapii studovala na Masarykově univerzitě v Brně pod garantovaným dohledem Doc. PaedDr. Hany Stehlíkové Babyrádové, Ph.D. Jako dobrovolník vede výtvarnou skupinu pro děti a seniory ve Frýdku-Místku. Ve svém volném čase se ráda věnuje intuitivní a expresivní malbě.

Přihlášky zasílejte na kam.cihalova@gmail.com nejpozději do 14. 2. 2020. Cena kurzu (5 lekcí) 1 380 Kč, včetně všech potřebných pomůcek. Kurz bude probíhat v termínech 20. února, 5. března, 19. března, 2. dubna a 16. dubna, vždy v čase od 16.30 - 19.30 v malém sále DK. S sebou pohodlné oblečení, malý polštářek nebo podložku (maluje se na zemi) a něco k pití.