Knihovna slaví 145 let - na léto nabízí nové registrace, amnestie a navýšení stahování e-knih!

01.07.2020

v rámci letošního 145. výročí frenštátské knihovny jsme se rozhodli být štědří k našim stávajícím, ale i novým čtenářům, kteří by rádi využívali našich služeb.

Užijte si léto s knihovnou a využijte následující nabídky, která platí od července do konce srpna 2020:

REGISTRACE na rok zdarma - platí pro všechny, kteří se během léta přijdou zaregistrovat do knihovny poprvé!

AMNESTIE - promíjíme upomínky všem, kteří přijdou vyřešit veškeré své závazky vůči knihovně, ať už staré nebo nové! (pozdní vrácení knih, nezaplacené upomínky)

E-KNIHY - na léto navyšujeme stahování e-knih zdarma z našeho on-line katalogu na 4 tituly za měsíc! Ušetříte tak spoustu místa ve vašich zavazadlech během dovolených:)

Příjemné léto Vám přeje Vaše knihovna!