Knihovna DOVEZE KNIHY až k vám domů

vzhledem k tomu, že je knihovna pro veřejnost stále uzavřená a mnoho z vás si o knihy píše, rozhodli jsme se, že vám budeme knihy rozvážet a to přímo k vám domů. Při rozvážce budete moci knihy i vracet nebo můžete využívat také biblioschránku, umístěnou před budovou DK. Rozvoz je momentálně platný pouze po Frenštátě pod Radhoštěm a Trojanovicích. Věříme, že vám touto službou uděláme radost a budete ji využívat.

Jak si knihy objednat?

Knihy si můžete objednat telefonicky na čísle 556 835 670 v pracovní dny nebo e-mailem na knihovna@mufrenstat.cz. Napíšete nám seznam konkrétních knížek nebo můžete nechat výběr na nás. Dostupnost knížek si můžete ověřit v našem on-line katalogu.

Kdy vám knihy přivezeme?

Rozvoz bude probíhat vždy v úterý odpoledne od 17.00 do 19.00 h. a v pátek dopoledne od 10.00 do 12.00 h. Tyto dny jsou pevně dané a není možné je bohužel měnit. Pro závoz v úterý je potřeba knihy objednat nejpozději do 12.00 h. téhož dne, pro páteční závoz je termín poslední objednávky čtvrteční půlnoc.

Kam knihy vozíme?

Rozvoz knih je možný po celém území města Frenštát pod Radhoštěm a do všech částí přidružené obce Trojanovice. Platí adresa, kterou máte uvedenou při registraci. Při objednávce nám ji, prosím, potvrďte.

Kolik rozvoz stojí?

Rozvoz knih je úplně zdarma.

Kdo si může knihy objednat?

Knihy vozíme všem čtenářům s platnou čtenářskou registrací s bydlištěm ve Frenštátě pod Radhoštěm/Trojanovicemi.

Je možné přes závoz vrátit i půjčené knihy?

Půjčené knihy nám můžete předat při závozu nebo je vrátit do naší biblioschránky, která je umístěná před bočním vchodem do knihovny a je přístupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Jak to bude probíhat?

Napíšete nám e-mail nebo zavoláte, o které knihy máte zájem. Můžete si knihy sami předem rezervovat, ale stejně je potřeba VŽDY dát vědět, že máme knihy dovézt. Nezapomeňte napsat, který den na závoz vám vyhovuje (úterý odpoledne, pátek dopoledne) - pokud si den nevyberete, dovezeme vám knihy nejbližší závozový den.

V den závozu knihy chystáme, balíme, nakládáme do auta a vy se zatím můžete těšit. Pokud by se stalo, že vás náš kolega s knihami doma nezastihne, dovezeme vám knihy při dalším závozu. Roznáška knih bude probíhat za přísných hygienických podmínek, bezkontaktně. Při přebírání nově půjčených knih nám můžete vrátit i ty, které už máte přečtené.

Těšíme se na vaše objednávky. Vaše knihovna!

Chcete raději využít výdejního okénka?