KLUB KŘÍŽOVKÁŘŮ 7. a 21. března 2022

jak už jsme avizovali dříve, v knihovně vznikl nový Klub křížovkářů a to na popud jednoho z účastníku Křížovkářské ligy, která proběhla loni na podzim. Takovýto klub již kdysi v minulosti ve Frenštátě byl a proto nás možnost jeho obnovy velice nadchla.

Jak klub probíhá?

Jde o pravidelné setkávání 1 x 14 dní, vždy v pondělí od 16.00 hodin v kulturním domě. V klubu se pracuje s časopisem Křížovka a hádanka, který vychází vždy předchozí čtvrtek. V klubu jsou vítáni všichni, kdo mají rádi luštění a křížovky a rádi si trénují mozek. Věkově to není omezeno.

V případě zájmu o další informace se mohou zájemci obrátit přímo na pana Milana Wasserburgera, který klub vede. Kontakt: milan.wasserbuger@seznam.cz, tel. 739 560 053.

Březnové setkání proběhne v pondělí 7. a 21. března 2022. Sraz vždy v 16.00 ve vestibulu DK.