DÁREK pro naše čtenáře od PALMKNIH k výročí naší knihovny!

26.08.2020

v rámci 145. výročí frenštátské knihovny se PALMKNIHY rozhodly věnovat našim čtenářům jeden titul e-knihy zcela zdarma a  bez časového omezení. Tato e-kniha se nezapočítává do klasických e-výpůjček přes náš on-line katalog. E-kniha vám po stažení zůstane již natrvalo ve vašem zařízení/aplikaci.

Jedná se o titul VŠECHNO, CO SI NEPAMATUJU (Jonas Hassen Khemiri).

Vynalézavě, vtipně a zároveň tajemně splétá fiktivní spisovatel příběh mladého muže Samuela, který zahynul při autohavárii. Byla to nehoda, nebo sebevražda? Kdo vlastně Samuel byl? Jako mozaiku vytvořenou z rozhovorů s jeho přáteli, příbuznými a sousedy skládá jeho životní příběh. Čím víc se však vyptává, tím dochází k rozporuplnějším závěrům. Zjišťuje, že ve vzpomínkách každého z nich zůstal někdo jiný. A dostává se tak k samé podstatě lidské existence."

Stažení e-knihy

1. Přihlaste se / registrujte se na webu Palmknihy.cz

2. Klikněte na "Knihovnička" a poté na "Uplatnit voucher darované e-knihy"

3. Uvedený kód vložte do políčka a potvrďte - Kód: Q9ND2DG