Beseda se SVĚTLANOU WITOWSKOU 16. 1. 2023

dovolujeme si vás pozvat na mimořádnou besedu s českou novinářkou a moderátorkou SVĚTLANOU WITOWSKOU.

Světlana Witowská a Martin Šimek, vás formou rozhovoru provedou světem mediálních obrazů, kritického myšlení, investigativní žurnalistiky, politických debat a fake news. Exklusivní pořad, dopoledne pro studenty frenštátských škol a odpoledne pro veřejnost, nabízí možnost otevřené diskuse, kde bude prostor také pro dotazy.

Beseda pro veřejnost proběhne v pondělí 16. ledna 2023 od 15.30 hodin v malém sále Domu kultury.

Vstupné je 50 Kč. Vstupenky je možné zakoupit v TIC Frenštát | knihovně | ON-LINE |

Akce je pořádaná za podpory Nadace Eduarda a Bety Parmových a masarykova demokratického hnutí Kopřivnice.