Beseda s krnovským spisovatelem JAROSLAVEM KONVIČKOU

04.09.2020

V září do naší knihovny zavítá mladý krnovský spisovatel Jaroslav Konvička a to v rámci čtenářského klubu pro dospělé.

Jaroslav Konvička vystudoval anglickou filologii a pracuje jako učitel, lektor a překladatel. V roce 2014 vydal sbírku povídek k zamyšlení s názvem Kdysi dávno v budoucnu, načež se posunul k obsáhlejšímu formátu. Dlouhodobě pracuje na románu s motivem reinkarnace, přičemž se věnuje také tvorbě kratších novel (Mamince se budeš líbit, nakladatelství MaHa). V současné době vzniká satirický román z prostředí základní školy, který do značné míry reflektuje stav dnešního školství, ale také společnosti jako takové.

Beseda proběhne 29. září 2020 od 17.00 hodin v knihovně. Vstupné je 50 Kč v předprodeji a 80 Kč na místě.

Předprodej je zahájen od 7. - 26. 9. 2020 v TIC Frenštát pod Radhoštěm.