Beseda s autogramiádou : PETRA BURIANOVÁ 12.10.2023

zveme vás na příjemné posezení s vítězkou soutěže Peče celá země - Petrou Burianovou. Její kniha Cesta z těsta se stala nejprodávanější kuchařskou knihou roku 2020. Pokud ji máte ve své knihovničce, určitě ji vezměte na besedu s sebou.

"Narodila jsem se. Ze všech sil se snažím žít. A jednou určitě umřu a nebojím se toho. Moje zrození a smrt neovlivním, ale můj život ano. Snažím se žít čestně a v souladu s přírodou. Mám ráda tradice, folklor a lidi. Ale také svádím neustálý boj s moderními technologiemi, sociálními a jinými médii. A největší meditací jsou pro mě řemesla a to hlavně těsto a pečení. Proto je ta moje životní cesta, tak trochu z těsta."

Beseda proběhne ve čtvrtek 12. října 2023 od 18.00 hodin v malém sále Domu kultury. Vstupné je 80 Kč v předprodeji a 100 Kč v den akce. Vstupenky můžete zakoupit v TIC města, knihovně nebo ON-LINE