ARTETERAPIE aneb Jak být v kontaktu se sebou samým

07.01.2020

Městská knihovna srdečně zve na workshop ARTETERAPIE s Kamilou Číhalovou.

Kamila Číhalová - lektorka expresivní terapie se zaměřením na arteterapii - vás provede intuitivní malbou a ukáže vám, jak navázat dialog se sebou samým. Arteterapie nabízí určitý osobní prostor každému, jenž chce sebe a své chování skrze obrazy lépe poznat. Cílem není vytvořit dílo esteticky uspokojivé, ale dílo, které poslouží jako prostředek k sebereflexi - sebevyjádření, sebepoznání... 

O Lektorce:

Kamila Číhalová, expresivní terapii se zaměřením na arteterapii studovala na Masarykově univerzitě v Brně pod garantovaným dohledem Doc. PaedDr. Hany Stehlíkové Babyrádové, Ph.D. Jako dobrovolník vede výtvarnou skupinu pro děti a seniory ve Frýdku-Místku. Ve svém volném čase se ráda věnuje intuitivní a expresivní malbě.

Úvodní workshop proběhne 28. ledna 2020 od 16.30 - 19.30 hodin v malém sále DK. Vstupné je 200 Kč (veškerý materiál a pomůcky jsou v ceně). S sebou pohodlné oblečení, malý polštářek nebo podložku (maluje se na zemi) a něco k pití.

Zájemci se mohou po této lekci přihlásit na navazující kurz. Cena kurzu je 1380 Kč (5 lekcí). Minimální počet přihlášených osob je 6. Termíny navazujících lekcí: 20. 2., 5.3., 19.3., 2.4. a 16.4. Každá lekce je tématicky zaměřená (oblíbené místo, co potřebuji k životu, masky, mandaly a erby).

Určeno pro 15+.