5. - 9. října TÝDEN KNIHOVEN+dárek od Palmknih.cz

29.09.2020

TÝDEN KNIHOVEN je celostátní akce na podporu knih, knihoven a čtenářství, kterou pravidelně vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníku (SKIP), již od roku 1997.

Letos se koná od 5. - 9. října 2020 i ve frenštátské knihovně. A na co se můžete těšit?

• AMNESTIE - pro stávající čtenáře po celý týden platí promíjení upomínek za zpožděné vrácení knih. Jde o jedinečnou příležitost i pro všechny dlužníky, kteří mohou přijít vyřešit své závazky vůči knihovně!
  • REGISTRACE ZDARMA - noví čtenáři, kteří se v Týdnu knihoven přijdou zaregistrovat do naší knihovny, budou mít registrační poplatek zdarma po celý 1 rok

Nejenom první říjnový týden, ale také po zbytek celého měsíce budete moci navštívit zajímavé akce, které pro vás knihovna připravila. Více naleznete v kalendáři akcí.

Do akce Týden knihoven se zapojili také Palmknihy a všem čtenářům nadělují 5 e-knihy zdarma pokud v od 5.- 11. října uplatníte kód TYDENKNIHOVEN20.

Vybrané tituly:

• Psychologické sci-fi: Žít navěky (Dara Hornová, nakladatelství Kniha Zlín)
  • Světová literatura: Ženy, které mi nedají spát (Mia Kankimäki, nakladatelství Motto)
  • Historický román: Klikaté cesty (Elin Olofsson, nakladatelství Motto)
  • Thriller: Město ztracených (Kelley Armstrongová, nakladatelství Vyšehrad)
  • Román pro ženy: Cesty srdce (Susan Wiggs, nakladatelství Motto)

Postup uplatnění voucheru:

1. Přihlaste se / registrujte se na www.palmknihy.cz

2. Klikněte na "Knihovnička" a poté na "Uplatnit voucher darované e-knihy"

3. Napište kód TYDENKNIHOVEN20 do políčka "kód kupónu" a potvrďte

4. E-knihy se objeví v "Knihovničce" na webu i v aplikaci Palmknihy (Android, iOS)