3D TISK A ROBOTIKA pro děti 9.1.2024

03.01.2024

zveme vás na lekce 3D TISKU a ROBOTIKY A PROGRAMOVÁNÍ pro děti od 7 let, které budou probíhat každé sudé úterý.

První lekce proběhne v úterý 9.ledna 2024. Setkávat se budeme vždy v IdeaLabu knihovny (zádveří hl. vchodu DK). 3D tisk bude probíhat 14.00-15.30 hodin, Robotika pak od 16.00 – 17.30 hodin.

Na co se můžete těšit?

• 3D tisk - seznámení s 3D tiskem, 3D tiskárnami Prusa MINI+ a modelování v programu Tinkercad/Fusion 360.
  • Robotika – základy programování, seznámení s AI a různými druhy robotů. Pomocí těchto robotů a her se děti naučí základům programování, robotiky a podpoří tak kreativitu, logické a informatické myšlení.

Výhodou je vlastní notebook na 3Dtisk.

Počet míst je omezen - 3D TISK je již obsazen, ale můžete se nahlásit jako náhradníci. Na Robotiku je ještě pár volných míst, takže pokud máte zájem, rezervujte si své místo na: knihovna(@)mufrenstat.cz.