Rozhovory z čajovny: RADEK KUBLA o tajných naukách starověku

24.03.2021

Další rozhovor z čajovny je tady! Tentokrát s cestovatelem a badatelem Radkem Kublou, kterého můžete znát z mnoha přednášek, které probíhaly v naší knihovně a kde jste se mohli dozvědět zajímavosti o pyramidách v Bosně a Hercegovině, Egyptu, ale i po celém světě.

Radek tedy není jen cestovatelem, se kterým se můžete vydat zejména do energeticky zajímavých míst na Balkáně nebo v České republice, ale také badatelem starověkých nauk nebo třeba lidského srdce. Zabývá se také sebepoznáním, jak na úrovni fyzické, emoční, mentální tak duchovní. Více o jeho cestách se dozvíte na www.energiesrdce.cz.

A protože už několikrát musela být odložena jeho nová přednáška o tajných naukách starověku v naší knihovně, přinášíme vám alespoň krátké povídání touto formou.

Jaké dávné civilizace tedy žily na našem území a po celém světě a jaké vědomosti měli? Nejenom to se dozvíte v tomto videu...