Další ročník Noci s Andersenem je za náma!

27.03.2018 12:50

Frenštátská knihovna se i letos připojila k 18.ročníku celostátní akce Noc s Andersenem. S dětmi a s jejich rodiči jsme se sešli v 18:00 hod. a po přivítání a seznámení jsme si společně přečetli pohádku O pejskovi a kočičce. Děti pak plnily různé úkoly a mezi nimi také zdobily noční košilku. Ty jsme si pak vyvěsili v dětském oddělení naší knihovny. Po další čtené pohádce a po svačině se knihovna změnila ve výtvarné dílny a děti si vyráběly pejsky a kočičky podle své fantazie. Ke konci našeho setkání jsme se podívali na pohádku o Pyšné noční košilce a po společném focení, rozdání pohlednic, pamětních průkazů a placek se v deset hodin 15 dětí, 11 rodičů a dvě knihovnice rozešli do svých domovů.

Prohlédněte si také FOTOGALERII