Zkrácená otevírací doba 20. září

31.08.2016 09:12

Oznamujeme všem návštěvníkům knihovny, že 20. září bude knihovna otevřena pouze do 17.00 hod. z důvodu konání besedy, na kterou vás všechny srdečně zveme. 

V prostorách studovny máte již od srpna možnost zhlédnout výstavu "Místa utrpení, smrti a hrdinství - život věznů v nacistických koncentračních táborech". Na tuto výstavu navazuje beseda pana Auberbacha. Patří mezi několik stovek židovských dětí, které před začátkem 2. světové války zachránil z okupovaného Československa Sir Nicolas Winton. 

Těšíme se na setkání. 

 

Zkrácená otevírací doba 20. září
Oznamujeme všem návštěvníkům knihovny, že 20. září bude knihovna otevřena pouze do 17.00 hod.  z důvodu konání besedy, na kterou vás všechny srdečně zveme. 
V prostorách studovny máte už od srpna možnost zhlédnout výstavu Místa utrpení, smrti a hrdinství - život vězňů v nacistických koncentračních táborech. Na tuto výstavu navazuje beseda pana Auerbacha. Patří mezi několik stovek židovských dětí, které před začátkem 2. světové války zachránil z okupovaného Československa Sir Nicolas Winton. Těšíme se na setkání