Literárně-výtvarná soutěž OTTO, NO TOTO!

12.04.2018 14:00

OTTO, NO TOTO!

Městská knihovna Dobříš vyhlašuje literárně-výtvarnou soutěž pro děti i dospělé ke 130. výročí vydání prvního dílu Ottova slovníku naučného.

Nechte se inspirovat jakýmkoli heslem z Ottova slovníku naučného, grafickým stylem, některou z ilustrací, vizuální podobou slovníku, okolnostmi postupného vydávání slovníku či osobností jeho „stvořitele“ a vytvořte své vlastní, osobité dílo.

Pro výtvarné práce je doporučen formát A4 – A1, pro literární rozsah ¼ – 2 strany strojopisu, formát ani rozsah není určen závazně.

Uzávěrka soutěže je 4. května 2018.

V každé kategorii – literární i výtvarné – budou oceněny 3 nejlepší práce a uděleny 3 finanční ceny.

Hodnota 1. ceny je 3 000,-Kč, dále pak 2000,-Kč a 1 000,-Kč.

Slavnostní vyhlášení vítězů obou částí soutěže proběhne na akci Den pro Ottu“ v Městské knihovně Dobříš ve čtvrtek 24. května 2018 od 17 hodin.

Pravidla soutěže

Více informací naleznete na stránce www.knihovnadoris.cz