LiStOVáNí: Legenda Z+H (pan Miroslav Zikmund slaví 100 let!)

25.02.2019 13:05

Městská knihovna srdečně zve na již tradiční scénické čtení LiStOVáNí: Legendy Z+H.

LiStOVáNí vyjímá z pestrobarevné žánrové palety jednu výjimku - cestopis. Navíc, jeho autory jsou opravdové legendy, Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka. Popasovat se s knihami, které více než po padesáti letech upravil Miroslav Zikmund, je opravdová výzva. Právě v únoru 2019 oslaví Miroslav Zikmund 100 let a tohle představení má strašně moc.

Cílem tohoto LiStOVáNí bude Hanzelku se Zikmundem přiblížit dnešním generacím, kterým vše připadá tak samozřejmé a netuší, že tihle dva byli a navždy budou opravdoví "frajeři". Legenda Z+H v českém cestopisu nikdy nepomine. A jak už to s LiStOVáNím bývá, dá se s tím očekávat i spousta legrace.

Hrají: Pavel Oubram a Tomáš Drápela

Akce proběhne 27. února 2019 od 17.00 hodin v malém sále Domu kultury. Vstupné je 60 Kč. Vstupenky budou v předprodeji od 4. - 26. února 2019 v TIC Frenštát p. R.