KLUB DOMÁCÍCH ŠKOLÁKŮ - Imunita u dětí z pohledu celostní medicíny (Mgr. Simona Brusová)

10.06.2019 07:38

Městská knihovna srdečně zve na tématickou lekci domácích školáků s Mgr. Simonou Brusovou na téma Imunita u dětí z pohledu celostní medicíny.

Dozvíte se, jak přirozeně posílit imunitu dětí v období zimních měsíců, jak funguje imunitní systém a jaké látky je potřeba tělu dodat, aby reagoval správně, jakou úlohu hraje zdravá střevní mikroflóra a způsoby její obnovy, jak nechat působit léčivou sílu horečky a pozitivně ovlivnit přirozený průběh nemocí a další způsoby přirozené stimulace imunitního systému…

Setkání proběhne 28. června 2019 od 10.00 hodin na dětské oddělení knihovny. Akce je určena pro rodiče s dětmi, kteří navštěvují Klub domácích školáků v naší knihovně. Vstupné je zdarma.