DEN PRO DĚTSKOU KNIHU - Velká komiksová soutěž!

27.11.2018 12:44

V rámci akce DEN PRO DĚTSKOU KNIHU (1. 12. 2018) vyhlásilo nakladatelství CREW Velkou komiksovou soutěž!

Vytvořte svůj vlastní fantasy komiksový příběh. Můžete ho třeba nakreslit, vyfotit, vystříhat a nalepit. Je tolik možností! Důležité je, aby byl jednostránkový a aby to byl váš vlastní výtvor.

Na zadní stranu nezapomeňte napsat svoje jméno, adresu a e-mail. Vyberte si dva komiksy z nabídky (viz odkaz níže), které by jste za svůj výtvor chtěli vyhrát a napište jejich název k adrese a k e-mailu na zadní stranu vašeho komiksového veledíla. Když vyhraje váš příběh, tyhle komiksy vám nakladatelství pošle za odměnu!

Váš výtvor doneste do knihovny nebo pošlete na adresu nakladatelství Crew s.r.o. nejpozději do 13. 12. 2018. Jestli jste vyhráli se dozvíte 19. 12. 2018 na facebookových stránkách CREW KIDS.

Nabídka komiksů (pravidla)

Krom soutěže se můžete zapojit do KŮSTKOVY ČTENÁŘSKÉ VÝZVY - mapa, která hravým způsobem motivuje děti k přečtení titulů s různými tématy. Odměnou jsou čtenáři speciální pečetě, které za každý přečtený titul dostane u svého knihovníka a může si je vlepit do mapy.

Nebo si vyplnit PRACOVNÍ LISTY - úkoly na pracovních listech vedou čtenáře k vypracování jednoduchých komiksových úkolů. Naučí se rozpoznávat tvary a užití komiksových bublin, zjistí, jak funguje pohyb v komiksu a sám si pak zkusí doplnit do komiksu vlastní text.

Podklady si můžete vyzvedávat na dětském oddělení knihovny.