Zpráva o Noci s Andersenem

06.04.2016 12:35

Frenštátská knihovna se i letos přidala k celostátní akci Noc s Andersenem. Tentokrát bylo setkání v knihovně netradiční, s dětmi přišli i jejich rodiče. Vše vypuklo 1. dubna 2016 v 17.00 hod. Sešlo se 8 dětí, 5 maminek a k velkému úžasu všech i jeden tatínek. Na úvod jsme v malé tvořivé dílně výrobou motýlů a květin přivítali jaro. Následovalo společné povídání o knihovně a knihách. Také jsme si zahráli divadlo s názvem "Jak vzniká kniha".

Zatímco děti poslouchaly pohádku, rodiče jim přichystali malé občerstvení.

Rozdělení ve třech skupinách plnily děti pohádkové úkoly a tím vysvobodily zakletého Fandu, maskota naší knihovny. Prošli jsme si všechna zákoutí naší nově zrekonstruované knihovny a následovalo čtení dalších pohádek. Po rozdání pamětních pohlednic, magnetek s obrázkem našeho Fandy a po poslední společné fotografii jsme se v půl desáté večer rozešli. Děti si společné odpoledne a večer užily a začaly se těšit na příští rok.

Fotogalerie zde.