Speciální setkání Klubu Sovičky a Domácího školáka na Rekovicích!

27.04.2017 10:33

Městská knihovna a Hotel Rekovice Vás srdečně zvou na speciální setkání Klubu Sovičky a Klubu Domácího školáka pod širým nebem.

Oba dva kluby se pravidelně scházejí každý měsíc v knihovně, tentokrát jsme pro Vás udělali výjimku a budete si je moct užít na čerstvém vzduchu a v přírodě.

O čem setkání jsou?

Klub Sovičky je určen především pro děti do 4 let věku v doprovodu dospělé osoby nebo staršího sourozence. Jde o přátelské posezení spojené se čtením knih a vyprávěním pohádek. Sovičky tentokrát proběhnou ve čtvrtek 27. dubna 2017 od 10:00 – 12:00 hod. na Rekovicích.

Klub Domácího školáka je určen pro rodiče a děti, které se vzdělávají nebo se chtějí vzdělávat v domácím prostředí a chtějí se o své zkušenosti podělit s ostatními a zároveň se dozvědět něco zajímavého o nových knihách. Domácí školák proběhne v pátek 28. dubna ve stejném čase od 10:00 – 12:00 hod. na Rekovicích.

V případě nepřízni počasí proběhne setkání v prostorách Rekovické Šopy.

Vstupné je zdarma.

A jak se na Rekovice dostanete? Podívejte se na přiložené mapy Frenštátu p. R., Rekovickou Šopu najdete mezi 3 – Beskydským nebem a 4 – Bosým chodníčkem.