Přednáška s Milanem Gelnarem s možností měření aury

25.02.2016 12:36

Zveme vás na přednášku Od astrologie přes partnerské vztahy k měření aury a čaker. Akce se uskuteční 24. března 2016 v 17.00 v malém sále Domu kultury. Vstupné je 50 Kč.

Milan Gelnar se narodil v roce 1956 v Bílovci. Už od dětských let se zajímal o duchovno. Astrologií se zabývá více než 30 let, ale do roku 2004, kdy opustil práci v knižní distribuci, mu byla pouze koníčkem. Od tohoto roku se vydal na dráhu profesionálního astrologa a mimo jiné provozuje také stránky www.astrosfera.cz.

Kromě toho, že pořádá různé přednášky a semináře, nabízí také měření aury a čaker. Po přednášce můžete využít možnost měření aury i vy. Cena je 199,- Kč. Měření je nutné předem nahlásit v knihovně v oddělení pro dospělé, a to do 23.3. Stačí nahlásit jméno + příjemní + e-mail. Na e-mail vám pak přednášející zašle výsledky měření. Měření trvá asi 4 minuty. Je prováděno nejmodernějším přístrojem vyvinutým v NASA, který vše dokáže zobrazit ve 3D provedení (je zatím jediný v ČR a SR a nejspíš jeden z mála v Evropě).