On-line katalog a čtenářské konto

17.09.2015 12:30

K čemu slouží on-line katalog VuFind?

Přes on-line katalog vyhledáváte informace o všech dokumentech v knihovně, např.:

• podle autora, názvu nebo tématu zjistíte, zda jsou dokumenty, o které máte zájem k dispozici nebo půjčené jiným čtenářem
  • o nových knihách zakoupených naší knihovnou

On-line katalog je k dispozici zde.

Co nabízí vaše čtenářské konto?

• on-line přehled vašich výpůjček
  • aktuální stav vašich rezervací
  • s jeho pomocí lze rezervovat knihy
  • i prodloužit své výpůjčky (pokud na ně není rezervace nebo nepřekročí výpůjční dobu)

Přístup do čtenářského konta není zatím možný, takže nelze výpůjčky touto cestou prodlužovat ani rezervovat. Na zprovoznění pracujeme a o zpřístupnění čtenářského konta budete informováni na našich stránkách.

Všichni čtenáři budou mít nové Uživatelské jméno a Heslo, která vám nastaví knihovnice při vaší návštěvě v knihovně. Bez tohoto nastavení nebude přihlášení možné.

Oznámení e-mailem

Momentálně není možné posílat e-mailem předupomínky a upomínky. Pokud si nejste jisti termínem, kdy máte výpůjčky vrátit, obraťte se na nás telefonicky 556 835 670, 727 878 486 či e-mailem na knihovna@mufrenstat.cz a my vám konec výpůjční doby sdělíme, případně vám výpůjčky prodloužíme, pokud bude prodloužení možné.