Nový ŠPUNTOMAT v knihovně !

04.04.2017 10:51

Možná už jste si všimli naší novinky v půjčovně – ŠPUNTOMATU! Od teď můžete trávit čas (nejen) v knihovně v příjemném klidu, aniž by Vás rušil hovor vedle Vás nebo okolní ruch!

Špunty jsou certifikované a vyrábějí se v jižním Německu. Jsou extrémně měkké a tvarovatelné. Plastové pouzdro zajišťuje hygienické a jednoduché uskladnění a prodlužuje životnost špuntů.

Špuntomat je studentský projekt, který původně vznikl na Ekonomické univerzitě ve Vídni. Nejprve se rozrostl po všech univerzitách v Rakousku i Německu. V rámci ČR se do něj pustil tým studentů VŠE, VŠCHT a ČZU.

Špunty jsou ideální pro činnosti, při kterých preferujete absenci nepříjemného hluku. Pomáhají se soustředit při čtení, učení nebo práci. Usnadňují spánek doma i na cestách. Jsou také vhodné pro ochranu ušního otvoru během koupání nebo při vodních sportech aj…

Náš „automat na ticho“ je pro Vás dostupný v půjčovně knihovny během její provozní doby.

Jeden pár stojí 20 Kč.

A jak vypadá? Podívejte se do naší FOTOGALERIE nebo navštivte městskou knihovnu!